fbpx Whatsapp-button

Ersağ Sık Sorulan Sorular

ERSAĞ ÜYELİK ÜCRETİ VE AİDATI VAR MI?

ERSAĞ şirketinde üyelerden üyelik aidatı ya da üyelik için her hangi bir ücret talep edilmemektedir. Sipariş verdiğiniz ürün miktarı kadar ödeme yapar, ürünlerinizi alırsınız. Başkaca bir ek ödeme, sistemde kalma vs. isim altında herhangi bir ücret talebi ile karşılaşmazsınız.

ERSAĞ ÜYELİK SONRASI SİPARİŞ ZORUNLULUĞU VAR MI?

ERSAĞ sisteminde indirimli müşteri olabilmek için üye olunan ay içinde verilen ilk (2 puan=100,00 TL) siparişten sonra sipariş zorunluluğu yoktur. İhtiyacınız kadar istediğiniz zaman sistem üzerinden, firmayı arayarak ya da sponsorunuzdan yardım alarak siparişinizi oluşturabilirsiniz.

ERSAĞ NELER ÜRETMEKTEDİR?

ERSAĞ; TEMİZLİK, KOZMETİK ve GIDA TAKVİYELERİ olmak üzere üç farklı grupta üretim yapmaktadır. Bu üç grupta 100'lerce ürün bulunmakta ve günden güne sayısı artmaktadır. Ürünlerimize BURADAN ulaşabilirsiniz.

ERSAĞ ÜRÜNLERİ MARKETLERDE NEDEN SATILMIYOR ?

ERSAĞ ürünleri doğrudan üreticiden nihai tüketiciye, aracı olmadan satış prensibini benimsemiş Network Marketing (katlı pazarlama) Sistemini kullanan bir şirkettir.  Marketlerde satılamama sebeplerinin en önemlisi de satılan ürünlerin verimli ve sağlıklı kullanımı için anlatıma tabi ürünler olduğundan, şirket tarafından düzenlenen ücretsiz seminerlerde ürün kullanım yerleri ve şekilleri hususunda eğitilmiş sponsor bilgisine ihtiyaç vardır. Doğru ve verimli kullanım için anlatımı ve uygulama şekillerinin bilinmesi gerekmektedir. Sponsorunuzu seçmediyseniz, ekibimize katılmak için Üye Ol linkinden ya da (0850 466 1980) WhatsApp numaramızdan bize ulaşarak sisteme kaydınızın yapılmasını isteyebilirsiniz.

ERSAĞ KİMDİR?

ERSAĞ %100 yerli sermaye ile 2006 yılında Denizli ilinde kurulan, Denizli Ticaret Odasına ve Denizli Vergi Dairesine kayıtlı, organik temizlik, kozmetik, gıda ve mikrofiber tekstil ürünleri üreten bir TÜRK şirketler Grubudur. Ersağ Firması Türkiye başta olmak üzere (50 ilde), başlıca Avrupa ülkeleri (Almanya, Avusturya, Belçika, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ve Yunanistan), Orta Asya Türk Devletleri (Kırgızistan, Kazakistan ve yakında Azerbaycan)'da Büro Müdürlükleri açan, Türkiye'den Network ihraç eden uluslararası kimliğe haiz bir TÜRK firmasıdır.  Firma tanıtım videosuna BURADAN ulaşabilirsiniz.

ERSAĞ FİRMASININ ÜRÜNLERİNDE FOSFAT (STTP) YOKTUR RAPORU VAR MIDIR?

Tüm temizlik grubu ürünlerimiz içeriğinde fosfat yoktur.Belirli periyodlarda  2007 yılında PAÜ, 2010, 2011,2012 yıllarında Sağlık Bakanlığı Refik Saydam Hıfzıssıhha Merkezi  tarafından ürünlerimiz içerisinde  FOSFAT (STTP) olmadığına dair analizleri yapılıp, sonuçları belgeler bölümümüzde yer almaktadır.

SATIN ALDIĞIM ÜRÜNLERİ İADE EDEBİLİR MİYİM?

Ersağ ürünleri ile ilgili bir sorun yaşadıysanız veya ödeme yaptıktan sonra caydıysanız ve Ersağ üyesiyseniz;
ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren 7 gün içinde malı redederek cayma hakkına sahiptir. Tüketicinin cayma bildiriminin satıcıya ulaştığı tarihten itibaren 10 gün içinde ürün bedeli ALICI'ya iade edilir.(bkz Mesafeli Sözleşmeler Hakkında Yönetmelik madde 9/2) Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli SATICI tarafından karşılanır.
Tüketicinin hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı teslim aldığı veya sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren yedi gün içerisinde malı veya hizmeti reddederek sözleşmeden cayma hakkının var olduğunu ve cayma bildiriminin satıcı veya sağlayıcıya ulaşması tarihinden itibaren malı geri almayı taahhüt ederiz. 
395 sayılı vergi usul kanunu genel tebliği uyarınca iade işlemlerinin yapılabilmesi için tarafınıza göndermiş olduğumuz iade bölümü bulunan faturada ilgili bölümlerin eksiksiz olarak doldurulması ve imzalandıktan sonra tarafımıza ürün ile birlikte geri gönderilmesi gerekmektedir. Yukarıda ERSAĞ firmasının kendi sözleşmesinin 5. maddesinde açıkça 7 iş günü içerisinde caydığınız takdirde paranızın iade edileceği belirtilmiştir..
Üyelik işlemi ücretsizdir ve size Tüketici Hakları Kanunu 'ndaki haklarınızı kullanma hakkı verir; Ayrıca ürünleri indirimli alır ve kampanyalardan yararlanma hakkı verir.

ERSAĞ ÜRÜNLERİNİ HAMİLELER KULLANABİLİR Mİ?

Gıda takviyelerimizi doktorunuza danışarak kullanıp kullanmama hususunda karar verilebilinir, temizlik ve kozmetik ürünlerimiz organik içerikli olduğundan güvenle kullanabilirsiniz. Hamilelik döneminizde detaylı ürün kullanım bilgisi için bizimle irtibata geçmek isterseniz TIKLAYINIZ!

ERSAĞ HEDİYE ÜRÜN HAKKI NEDİR?

Ersağ Siparişlerinizde ücretsiz ürün hakkı kazanabilirsiniz!

100,00 TL lik siparişinize ek olarak promosyonda olan ürünlerden 1 adet - 150,00 TL lik siparişinize ek olarak promosyonda olan ürünlerden 3 adet hediye olarak seçebilirsiniz. Her 150 TL ve katına ayrıca 3 ürün daha hediye seçebilirsiniz. Mesela : Üye alış fiyatından 100 TL ile 149,99 TL arası siparişinize 1 ürün, 150 TL ile 249,99 TL arası siparişinize 3 ürün, 250 TL ile 299,99 TL arası siparişinize 3+1=4 ürün ve üzeri 300 TL ile 399,99 TL arası siparişinize 3+3=6 ürün hediye alabilirsiniz.

Ayrıca ERSAĞ ın her ay içinde süpriz olarak belirlediği ve sitesinde duyurduğu dönemlerde 150,00 TL ve üzeri vereceğiniz siparişlerinize her kampanyada bir kere 4, 5 veya zaman zaman 6 hediye ürünü ücretsiz kazanma şansı yakalayabilirsiniz.

ERSAĞ SPONSOR NUMARASI NEDİR?

ERSAĞ Network Marketing Sistemi ile çalışan bir şirkettir. Sponsor numarası ERSAĞ tarafından üyelerine verilen indirimli müşteri numarasıdır. ERSAĞ sistemine üye olmak için daha önce Ersağ sistemine kaydolmuş ve üye olabilmeniz için size referans olacak bir SPONSOR numarasına ihtiyacınız vardır.

ERSAĞ indirimli müşteri olabilmek için gerekli olan SPONSOR numarası olarak 598134 Öncü Ayşe SOYSAL'ın referans kodunu sayfa üzerinden üyeliğiniz için kullanabilirsiniz. Ersağ Ailemize BURAYA TIKLAYARAK katılabilirsiniz.

ERSAĞ ÜYE OLURKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİM?

Ersağ Türkiye, Ersağ Avrupa, Ersağ Belçika, Ersağ Kıbrıs, Ersağ Kırgızistan linkine tıkladıktan sonra ERSAĞ RESMİ WEB SAYFASINA yönlendirileceksiniz. Karşınıza gelen formda En Üst Kısımdaki Ersağ Öncü Sponsoru Ayşe SOYSAL Sponsor Bilgileri kısmına 598134 yazarak Numarayı Kontrol Et butonuna basınız. Resimdeki bilgileri gördükten sonra, formun aşağı kısımlarını istenilen bilgileri kimliğinizde yazıldığı şekliyle ve BÜYÜK HARFLER kullanarak doldurmanız gerekmektedir. Kayıt işlemi tamamlandıktan sonra, ekrana gelecek olan üye numaranızı ( Sponsor Numaranız ) unutmamanız için not edin. Telefon numaranız doğru ve ulaşılabilinir halde ise SMS ile de üye numaranız size gelecektir.

NOT: Yukarıdaki linkler aracılığıyla üye olurken girmiş olduğunuz bilgiler ersagevimde.com tarafından kayıt edilmemektedir. Üyelik ERSAĞ RESMİ WEB SİTESİ üzerinde yapılmakta ve kimlik bilgileriniz şifrelenerek saklanmaktadır. Sitemiz üzerinden dolduracağınız formların bir kısmı sitemiz serverlarında güvenle saklanmaktadır.

ERSAĞ KAZANÇ SİSTEMİ NASIL?

Öncelikle 100 TL'lik ürün alarak şirkete üye oluyorsunuz. Bu, üyelik aidatı anlamında bir ücret değil, kullanacağınız ürünlerin bedelidir,
daha sonrasında da aidat yoktur. İlk üyelikle beraber şirket size %10 indirim hakkı veriyor,aldığınız ürünleri %25 satış kârıyla satma hakkınız var, ayrıca her 100.- TL'lik siparişte 
1 adet hediyeniz var hediye şirket tarafından her ay belirlenerek açıklanmaktadır, bu hediye ürünün fiyatıda ürünün liste fiatıdır.Eğer hediye 
ürününün fiatını 35.- TL kabul edersek kazanç miktarı şöyle hesap edilebilir.

%10 KARİYER : İlk 100 TL siparişinizle bu kariyere yükselirsiniz. Artık ürünleri %10 indirimli alma ve %25 satış karıyla satma hakkınız var.

%15 KARİYER : Ekip oluşturup ferdi siparişinizle beraber alt üyelerinizin siparişleri toplamı birbirini takip eden 2 ay içersinde 1.550.- TL'ye ulaştığında şirketimiz sizi %15 KARİYER'ine çıkarıyor.Yani yaptığınız üyeler ve şahsi alışverişlerinizin toplamından %15 para kazanma hakkı elde etmiş bulunuyorsunuz.
* NOT: Bu basamakta ayrıca her yaptığınız üyenin ilk alışverişinden %15 pirim kazanırsınız.Daha sonraki siparişinde üye kişi %10 KARİYER olduğu için ara fark olan %5 kazanırsınız.

%21 KARİYER : Ekip oluşturup ferdi siparişinizle beraber alt üyelerinizin siparişleri toplamı birbirini takip eden 2 ay içersinde 3.050.- TL'ye ulaştığında şirketimiz sizi %21 KARİYER'ine çıkarıyor. Yani yaptığınız üyeler ve şahsi alışverişlerinizin toplamından %21 para kazanma hakkı elde etmiş bulunuyorsunuz.
* NOT: Bu basamakta ayrıca her yaptığınız üyenin ilk alışverişinden %21 pirim kazanırsınız.Daha sonraki siparişinde üye kişi %10 KARİYER'de olduğu için ara fark olan %11 kazanırsınız. Yine %15 KARİYER'deki üyenizden de % 6 kazanırsınız.

ÖNCÜ YARDIMCISI (%27): Ekip oluşturup ferdi siparişinizle beraber alt üyelerinizin siparişleri toplamı birbirini takip eden 2 ay içersinde 6.050.- TL'ye ulaştığında şirketimiz sizi ÖNCÜ YARDIMCISI kariyerine çıkarıyor. Yani yaptığınız üyeler ve şahsi alışverişlerinizin toplamından %27 para kazanma hakkı elde etmiş bulunuyorsunuz.
* NOT: Bu basamakta ayrıca her yaptığınız üyenin ilk alışverişinden %27 pirim kazanırsınız. Daha sonraki siparişinde üye kişi %10 KARİYER'de olduğu için ara fark olan % 17 kazanırsınız. , Yine %15 KARİYER'deki üyenizden % 12 , %21 KARİYER'deki üyenizden de %6pirim kazanırsınız.

ÖNCÜ (%33): Ekip oluşturup ferdi siparişinizle beraber alt üyelerinizin siparişleri toplamı birbirini takip eden 2 ay içersinde 10.050.- TL'ye ulaştığında şirketimiz sizi ÖNCÜ kariyerine çıkarıyor.Yani yaptığınız üyeler ve şahsi alışverişlerinizin toplamından %33 para kazanma hakkı elde etmiş bulunuyorsunuz.
* NOT: Bu basamakta ayrıca her yaptığınız üyenin ilk alışverişinden %33 pirim kazanırsınız. Daha sonraki siparişinde üye kişi %10 KARİYER'de olduğu için ara fark olan %23 kazanırsınız. Yine %15 KARİYER'deki üyenizden % 18 pirim, %21 KARİYER'deki üyenizden % 12 pirim, ÖNCÜ YARDIMCISI üyenizden de % 6 pirim kazanırsınız.

Üyelerinizden ÖNCÜ seviyesine ererek sizden kopan kollarınızdan da 1.ci nesil ÖNCÜ'lerden %6 Pirim,  2.ci nesil ÖNCÜ'lerden %4, 3.ci nesil ÖNCÜ'lerden %2 almaya devam edersiniz.

%10 KARİYER
%10 Basamağında

%15 KARİYER
%15 Basamağında
%21 KARİYER
%21 Basamağında
ÖNCÜ YARDIMCISI
%27 Basamağında
ÖNCÜ
%33 Basamağında

 
Örnek olarak 100 TL Siparişinizde;
 

Ürünleri %10 indirimli alırsınız Ürünleri %15 indirimli alırsınız Ürünleri %21 indirimli alırsınız Ürünleri %27 indirimli alırsınız Ürünleri %33 indirimli alırsınız
91.8 TL ödersiniz 87.7 TL ödersiniz 82.78 TL ödersiniz 77.86 TL ödersiniz 72.94 TL ödersiniz
125 TL'ye satarsınız 125 TL'ye satarsınız 125 TL'ye satarsınız 125 TL'ye satarsınız 125 TL'ye satarsınız

TOPLAM
33.2 TL
+
O Ayki Hediye Ürün(Ort:35 TL)
KAZANIRSINIZ

TOPLAM
37.3 TL
+
O Ayki Hediye Ürün(Ort:35 TL)

KAZANIRSINIZ

TOPLAM
42.22 TL
+
O Ayki Hediye Ürün(Ort:35 TL)
KAZANIRSINIZ

TOPLAM
47.14 TL
+
O Ayki Hediye Ürün(Ort:35 TL)
KAZANIRSINIZ

TOPLAM
52.06 TL
+
O Ayki Hediye Ürün(Ort:35 TL)
KAZANIRSINIZ

 
AYRICA EKİBİNİZDEKİ DİĞER KARİYERLERDEN DE AĞAŞIDAKİ ORANLARDA PRİM KAZANIRSINIZ
 
Yeni üyeden %10  Yeni üyeden %15  Yeni üyeden %21  Yeni üyeden %27  Yeni üyeden %33
 - %10 Kariyer'den %5 %10 Kariyer'den %11 %10 Kariyer'den %17 %10 Kariyer'den %23
 - %15 Kariyer'den %6 %15 Kariyer'den %12 %15 Kariyer'den %18
 - %21 Kariyer'den %6 %21 Kariyer'den %12
 -  -  - Öncü Yardımcısı'ndan %6 

1. Kariyeri ardışık 2 (iki) ay içerisinde yaparsınız.

2. Çıktığınız kariyerden geri düşmezsiniz.

3. Öncü seviyesinde, kendinize bağlı Öncü'lerden prim almak için 3 ay toplam puanı 60 olmak zorundadır.

4. Aylık aktiflik Puanı; %10 Kariyer için 1, %15 Kariyer için 2, %21 Kariyer için 3, Öncü Yardımcısı için 4, Öncü için 5 puandır. Kendi ferdi alışınız ya da o ay içerisinde yeni yaptığınız üyelerin ilk 2 puanı aktifliğinize sayılır.

5. Aynı seviyede olan üyeler bir birlerinden pirim almazlar.Fakat puan alırlar.

6. 1 Puan = 50 TL dir.

ALT EKİBİMİN SATIŞINDAN DA KAZANIYOR MUYUM?

Evet Alt ekibinizin verdiği siparişlerden de prim alma hakkı kazanırsınız..

Mesela Siz; %33 Kariyerindesiniz, bu durumda 100 TL’lik ürüne 67 TL’ye alırsınız.   + 30  TL’lik de  hediye ürün kazanırsınız.

AYRICA; EKİBİNİZİN HER SATIŞINDAN; YENİ ÜYEDEN % 33, % 10 Kariyerindeki direk size bağlı olan üyenin verdiği her siparişte % 23 % 15 Kariyerindeki direk size bağlı olan üyenin verdiği her siparişte %18 %21 Kariyerindeki direk size bağlı olan üyenin verdiği her siparişte % 12 %27 Kariyerindeki direk size bağlı olan üyenin verdiği her siparişte % 6 PRİM KAZANIRSINIZ.

SPONSOR AYNI SEVİYEDEKİ DİREK KENDİNE BAĞLI ÜYESİNDEN VE ÜYESİNİN ALT EKİBİNDEN PRİM ALAMAZ  TA Kİ % 33'E GELENE KADAR. ANCAK PUAN ALIR.
SİZ %33, ÜYENİZ %33 OLDUĞUNDA %33'DEKİ ÜYENİZİN EKİP CİROSUNDAN  ŞİRKET SİZE + %6 LIK EKSTRA  BİR PRİM İMKANI SAĞLAR.

Not: KDV ve Stopaj vergisi usulünce hesaplanıp, firma tarafından Maliye Bakanlığı'na yatırılmak üzere peşin olarak tahsil edilmektedir. Onun için prim ve ödemelerde yaklışık %1,8 ile %2 oranında farklılıklar olabilir.

ERSAĞ ÜRÜNLERİ BİTKİSEL Mİ?

Ersağ Firması tarafından üretilmiş olan temizlik ve kozmetik ürünlerin içeriğinde kullanılan bazı girdiler organik kimyasaldır. Örneğin: 1 lt ürünümüzün içerisinde 0,6 dan başlayarak organik kimyasallar bulunmaktadır. Dolayısıyla içerisindeki diğer bileşenler organik ve bitkisel içerikten ibarettir. Ancak bir ürüne doğal ya da bitkisel diyebilmemiz için hiç bir sentetik işlemden geçmemesi gerekmektedir. Dolayısıyla ürünlerimize %100 doğal ya da %100 bitkisel demek yanlıştır.... Gıda Takviyeleri ürünleri bu kapsam dışında değerlendirilmelidir.

Ersağ Evimde Logo Tel Ersağ WhatsApp İletişim 08504661980
Tel 08504662980
e-posta

Mail Listemize Üye Olun...

Go to top   Ersağ Evimde - Ana Sayfa