fbpx Whatsapp-button
AYIN PROMOSYON ÜRÜNLERİ

100 ₺ siparişinize 1 ürün, 200 ₺ siparişinize 3 ürün, 31.10.2018 saat 23:59'a kadar geçerlidir..

K

Kampanya

Ersağ firma olarak her ay 200 liralık siparişe 3, 100 liralık siparişe 1 hediye alırsınız. Hediyeleri kendi belirler, ay başı ve ay ortasında hediyeleri değiştirerek duyurur. Her hediyeden birer tane alabilirsiniz. AY İÇİNDE 200 TL SİPARİŞE 4 ya da 5 HEDİYE VERDİĞİ BÜYÜK KAMPANYALAR DÜZENLER. HEDİYELERDEN VE KAMPANYALARDAN SADECE ÜYELER YARARLANIR.

Ö

Ödeme Yöntemleri

ERSAĞ ödeme sisteminde: Kredi Kartı ile çevrimiçi, telefonda, havale, EFT, PTT aracılığı yöntemleri kullanılarak, Bürolardan nakit ödeme yapılmak suretiyle ödeme kabul edilirken, KAPIDA ÖDEME YOKTUR. Sebebi zamanında suistimal edilmiş olmasıdır. Havale ve PTT hesap numarasına yaptığınız ödemelere LÜTFEN ÜYE ADINI VE ÜYE NUMARASINI YAZMAYI UNUTMAYIN!

S

Sponsor

Ersağ Sisteminde Sponsor; ekibi olarak altına üye olduğunuz isim. Çok önemlidir sponsor seçimi. Bilgi birikimi, size ayırdığı zaman yeterli olmalı. Ürün bilgilerini, sistem bilgilerini aldığınız, yeri geldiğinde siparişlerinizi veren, takıldığınız her konuda size yardım eden isimdir. Bu nedenle üye olurken lütfen sponsor seçiminde yok komşu, yok akraba diye düşünmeyin. Bu çok farklı bir durum.İlerleyen günlerde yardım almak durumunda olduğunuzu unutmayın.

Ü

Üye

Üye olursanız ürünleri %20 ilâ %53 oranlarında indirimli alır, Ersağ Firması tarafından verilen promosyon hediyelerden yararlanırsınız. Kullanıcı olarak da üye olmak avantajlıdır. Üye Ol!

Go to top   Ersağ Evimde - Ana Sayfa