fbpx Whatsapp-button
AYIN PROMOSYON ÜRÜNLERİ

100 ₺ siparişinize 1 ürün, 200 ₺ siparişinize 3 ürün, 31.10.2018 saat 23:59'a kadar geçerlidir..

Neden ERSAĞ'ı seçtim?

1-Yerli %100 Yerli bir Firmadır.

2-İçeriğinde Ritha denen Hindistan'dan gelen genetiği sağlam 55 etken maddesi ve ayrıca doğal anti-bakteriyel mikrop öldürücü maddesi olan

Ritha bitkisi, yıllarca Faslı kadınların güzelliğine güzellik katan,

1998 yılında UNESCO tarafından koruma altına alınmış "Sıv altın" olarak adlandırılan Argan bitkisi var.

Bu yüzden gerçekten çok doğal. Zaten Pamukkale Üniversitesi onaylı belgeleri mevcut.

3-Genetiği bozuk bir bitki(mısır,soya vs..) değil ritha ve argan bitkisinden oluşuyor. Tabi bu söylediğimiz bitkiler temizlik ve kozmetik ürünlerinde kullanılıyor. Bir de Gıda Takviyeleri üretiyor ki hem helal, jelatini dahil (sığır jelatini) hem de Gıda Güvenliği Bilgi Sistemi (GGBS) kayıtlı ürünler.

4-Ürünler konsantre ve ucuz. Sırf kendi alımlarımda dahi çok karlı alıyorum. Satış yapmak istesem satış fiyatım çok iyi oluyor.

5-Gerçekten iyi temizliyor. Kimyasallı temizlik ürünleri gibi öyle  jan janlı parıltılar oluşturup, kimyasal kalıntıları bırakmıyor. Gerçek ve zararsız bir temizlik sunuyor.

6-Kişisel temizlikten parfümeri, çamaşır, mutfak, wc 'ye kadar ürün yelpazesi çok geniş.

7-Özellikle kimyamızı bozan, çevre sağlığına olumsuz etkisi olan FOSFAT maddesini içermiyor.

8-Diğer doğrudan satış firmaları gibi insanı kullanmıyor. Hakkını fazlasıyla alıyorsun. İndirimler, hediyeler oluyor. Sınırsız yan üyeden, ekip derinliğine göre de diğer üyelerden belirli oranda alışveriş miktarına göre kazanılıyor.

9-Bu ürünlerin ambalajları dahi doğa dostu çevrede çözünen ambalajlar. Buradan firmanın iyi niyetini de daha iyi anlamış oluyoruz.

10- Sistemde üyelik aidatı, hava parası vs.. yok. 100tl'lik ürün alımıyla üyeliğiniz aktif olmuş oluyor. İsterseniz 200 TL'lik siparişinize her zaman 3 ürün, zaman zaman 4 veya 5 ürün de Yönetimin belirlediği promosyon ürünlerden veriyor.

11- Satış yapmasanız da üyelikten düşme yok.(bu diğer networklerden ayıran en güzel özellik) Ayrıca iki ay içinde yapacağınız aktiflik puanı ile basamak yükselme şansı sunuyor. (Bu da ayrı bir güzellik.)

Sonuç olarak şunu söyleyeyim: Şuanda Türkiye'de daha organik olup bunu sertifikayla kanıtlayan, daha ucuz olan ve sermayesi yerli ve bu kadar kazançlı bir firma yok!...

Kimlik numarası doğrulaması olduğu için kimlik numaranızı ve bilgilerini doğru yazmalısınız. Güvenlik açığı oluşmaması adına üyeliğiniz direk www.ersag.com.tr resmi sayfasında açılacak ve bilgileriniz Denizli Ticaret Odasına bağlı bu firmanın veri tabanında Muhasebe işlemleri ve faturalandırma işlemleri için kullanılacaktır.

Üyelik numaranız cep telofununuza mesaj olarak geleceğinden geçerli telefon numarası yazmanız gerekmektedir.

Banka bilgilerini boş bırakabilirsiniz. Aşağıdaki resme tıklayarak ÜCRETSİZ üyeliğinizi hemen başlatabilirsiniz.

Ersağ Ücretsiz Üyelik için hemen tıklayın!

Go to top   Ersağ Evimde - Ana Sayfa