fbpx Whatsapp-button
AYIN PROMOSYON ÜRÜNLERİ

100 ₺ siparişinize 1 ürün, 200 ₺ siparişinize 3 ürün, 31.10.2018 saat 23:59'a kadar geçerlidir..

KENDİ EKİBİNİ KURARAK PARA KAZANMAK

ERSAĞ'DA NASIL BAŞARILI OLABİLİRİM?

Ersağ Organizasyon:Başarılı Olmak İçin Yapılacaklar!

Kendinize bağlı ekip kurarak ürün satışı yapabileceğiniz ya da yine sizin gibi kendi ekibini kurabilecek kişilere iş imkanı sağlayarak, yani onları kendi ekibinize dahil ederek çalışabileceğiniz bir çok katlı pazarlama (Network) sistemidir.

* Pazarlama yeteneğiniz yoksa veya ürün pazarlaması yapmak istemiyorsanız bu yöntemle de çok ciddi kazançlar elde edebilirsiniz.

* Ekibinizde ki satışlardan kar payınız %33’ e kadar çıkmaktadır.

* Yani ürün satmaktan ziyade sizin için ürün satışı veya ekip organizasyonu yapabilecek kişileri ekibinize dahil edip onların başarılarından da pay alırsınız. Bu payı o kişi veya kişilerin kazancına dokunmadan, firmanın belirlediği oranlarda Ersağ firmasından alırsınız.

* Ekibinize dahil ettiğiniz kişilerde kendilerine ekip arkadaşları bulduğunda ve bu şekilde ekibiniz büyüdüğünde kariyer basamaklarını çıkmaya başlamışsınız demektir.

* Bu şekilde ekibinizi kurdukça kazancınız artacak ve sürekli hale gelecektir.

* Bu çalışma yöntemiyle aylık kazancınızı kendinizin ve ekibinizin gayreti nispetinde yüksek miktarlara çıkarabilirsiniz.

BU ERSAĞ İŞİ NEDİR?

Ersağ Şirketi tarafından sağlanan ürünleri, kapıdan satış yetkisi ile ister birebir satarak, ister kullanarak, isterseniz de kullanıcı veya hem kullanıcı hem de satış yapacak ekip arkadaşları bularak, doğal ve sağlığa zararsız ürünlerin tanıtımını ve satışını yapma, ekip kurma işidir.

Ersağ Temsilcisi (kısaca Sponsor diyoruz) olmak ücretsizdir. Ücretsiz üye olarak, ilk adımda katalog satış fiyatlarından %20 indirimli, ilk 100 ₺ sipariş sonrası ek %8 indirimle (brüt indirim oranı %10 olmakla birlikte, Ersağ kapıdan satış yapan bir firma olduğu için Maliye Bakanlığı'na ödenmek üzere, ürün alan adına stopaj kesintisi yapılmaktadır. Bu miktarda %1,8-2,0 oranlarına tekabül etmektedir.) daha başlamadan %28'lere varan kârlılık oranları ile ihtiyaçlarınızı alabilirsiniz. Ayrıca aldığınız ürünleri katalog fiyatı üzerinden yüksek kar marjı ile satış yapabilirsiniz.

Ersağ ürünleri bitkisel (organik)dir ve tüm ürünleri şirketin kendi fabrikasında üretilmektedir. Ürün yelpazesinde ki yaklaşık 200 farklı ürünün üreticisidir. Ersağ ürünlerinin hammaddesi olan Ritha (Sabun Cevizi), Argan, Hindistan cevizi, gıda takviyesi, Omega3 için Norveç Somonu gibi menşe ülkesi Türkiye olmayan ürünler ham madde olarak alınıp, Ersağ firmasında katma değerli ürün olarak işlenerek iç piyasaya ve ihracatla Avrupa ve Orta Asya ülkelerine satılmaktadır. Ersağ Bulaşık sıvısını tevafuken yandığında elinin altında bulunması sebebi ile yanığına döktüğünden hiç yanık izi kalmadığını tecrübe eden kullanıcılar olmuştur ve bu bize yanıklara sürüldüğünde vücutta yanık izinin kalmasını önlemektedir dememizi sağlamaktadır. Banyo WC temizleyici ürünü ayak kokusu ve mantar vs. gibi bakterilere püskürtülerek uygulanabilmektedir. Özel oda parfümü aynı zamanda bir böcek kovucudur. Veee daha bunun gibi birçok ürün çok amaçlı kullanılabilmektedir. Ersağ, Türkiye’de fosfatsız temizlik ürünleri üreten ilk firmadır. 

Ürünler herkesin evinde sıklıkla kullandığı; Şampuan, Diş macunu, Parfümler, Kozmetik, Genel Temizlik, Gıda Takviyesi gibi en önemli temel ihtiyaç ürünleridir. Bu yüzden çok kolay tavsiye edilebilmektedir.

Ersağ üyelik sisteminde her ay ürün alma zorunluluğu yoktur.

Ersağ Şirket Sermayesi olarak %100 yerli firmadır. Sistemin belirlediği oranlarda, ardışık iki ay içinde şahsi veya ekip ile birlikte ürün alımı gerçekleşmesi durumunda katalog fiyatından %20 indirime ek; %10-15-21-27 ve %33 indirim hakkı kazanırsınız ve bu indirimler ömür boyu geçerlidir, çıkılan basamaktan şirket ilkeleri doğrultusunda çalışıldıkça düşme gerçekleşmez. İlk 100 ₺ siparişiniz aynı zamanda sizin kendinize bağlı temsilciler(Sponsor) kaydederek organizasyon kurabilme hakkı da kazandıracaktır ve böylece daha kolay kariyer basamağı çıkma fırsatı yakalamış olursunuz. Ekibinizden yüksek prim kazancı elde etme fırsatını yakalamak sizin elinizde.

İletişim için. info@ersagevimde.com ersag@outlook.com {module AddThis} {module Üye Ol}

 

Go to top   Ersağ Evimde - Ana Sayfa